Opština Kolašin

PREDSJEDNIK BULATOVIĆ UPUTIO SAUČEŠĆE MITROPOLIJI CRNOGORSKO PRIMORSKOJ I PORODICI AMFILOHIJA RADOVIĆA

Milosav Bato Bulatovic

Žalimo zbog smrti njegovog preosveštenstva Mitropolita Crnogorsko Primorskog Amfilohija.

Kao rodjeni Kolašinac ostaće upamćen kao važni akter društveno-istorijskih dogadjaja u Crnoj Gori krajem 20-og i početkom 21 vijeka.

U svoje ime i u ime opštine Kolašin, upućujem izraze iskrenog saučešća sveštenstvu,monaštvu i vjernicima Mitropolije Crnogorsko Primorske

Predsjednik Milosav Bulatović je uputio i telegram porodici Amfilohija Radovića.

Vijest o smrti Mitropolita Crnogorsko Primorskog Amfilohija,primili smo sa žaljenjem.

Otišao je izdanak ugledne porodice Radović iz Donje Morače koji je bio učesnik važnih događaja na društvenoj sceni Crne Gore krajem 20-og i početkom 21 vijeka.

U svoje ime i u ime opštine Kolašin, upućujem Vam izraze iskrenog saučešća.

Dodaj komentar

Sigurnosni kod